אודי ברנדר

פיזיותרפיסט מוסמך

בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה BPT משנת  2009
מרצה במכללה האקדמית אונו במחלקה ללימודי חוץ החל מ2012
יזם ומנכ”ל מיזם מכשור רפואי “CIRCULO”
פיזיותרפיסט בתחום שיקום נוירולוגי ואורטופדי
הידרותרפיסט

היי שמי אודי ברנדר. את השכלתי רכשתי במחלקה ללימודי בריאות באוניברסיטת אריאל כבוגר לימודי פיזיותרפיה עם תואר ראשון בשנת 2009.

תחילת דרכי כפיזיותרפיסט והידרותרפיסט הייתה בבריכה הטיפולית של “עזר מציון” בבני ברק, שם הייתי רכז תחום הפיזיותרפיה, קיבלתי ואבחנתי מטופלים חדשים, הדרכתי וייעצתי לצוות המטפלים ונתתי טיפולים פרטניים במים במשך כ-7 שנים.

החל מ2012 אני מרצה במכללה האקדמית אונו
במסגרת התפקיד העברתי הרצאות בקורס מדריכי רכיבה טיפולית, ובניתי תכנית לימודים שנתית בתחומי אנטומיה, פיזיולוגיה,  פתולוגיה, ושיקום.
בשנים 2012-2015 עבדתי  בבריכה הטיפולית “עולם המים של אורי סלע”. בתפקיד מאבחן מטופלים חדשים, מטפל, וכותב דוחות עבור קופות החולים.

2009-2016 פיזיותרפיסט והידרותרפיסט בבריכה הטיפולית של “עזר מציון” בבני ברק.
החל מ2015 אני עובד במכון “שיקום נגיש” ,ובביקורי בית בתחום האורתופדי והנוירולוגי.
מ 2015  יזם ומנכ”ל מיזם חדש בשם “CIRCULO” העוסק בתחום המכשור הרפואי עבור אנשים בעלי מוגבלויות.
הכשרות נוספות בתחום טיפול בעזרת מגע ופיזיותרפיה שעברתי היו קורס  עיסוי רפואי ועיסוי רפואי מתקדם, קורס טיפול באמצעות כוסות רוח, קורס דיקור מערבי, לימודי הילינג וקורס דיקור קרקפת.
חשוב לי כמטפל לתת למטופלים שלי את הכלים לסייע לעצמם, להדריך להנחות ולכוון אותם לפעילות המתאימה להם, ולאפשר לגוף לבצע את מה שהוא יודע, בתבונתו הרבה, לעשות בצורה אופטימלית כאשר נותנים לו את מה שדרוש לו.
אני רואה חשיבות רבה בניתוח והבנת הצרכים של המטופל, בראייה כוללת של חיי היומיום שלו בהקשר של הסביבה הביתית, סביבת העבודה כמו גם הרגלי אכילה, פעילות גופנית, צריכת תרופות, הרגלי שינה ועוד.
אני חושב שטיפול טוב מתחיל בהקשבה קשובה ואמיתית למטופל- מהם הצרכים, הקשיים, והרצונות שלו. רק כך אפשר להתאים את הטיפול הנכון למטופל שמולנו.  

הינכם מוזמנים להזמין אצלי ייעוץ או טיפול בטלפיזיו!

אודי

קבע טיפול

Loading...

מתלבטים באיזה מסלול לבחור? אנו ממליצים להתחיל ב”ייעוץ קצר” ולאחר שיחה עם הפיזיותרפיסט המומחה, תקבעו מסלול להמשך.