לאה מגדל

מנהלת מחלקת ארגונומיה באתר טלפיזיו

פיזיותרפיסטית מוסמכת

בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה BPT משנת 1989
פיזיותרפיסטית בתחום הארגונומיה
פיזיותרפיסטית בתחום שיקום אורתופדי

שמי לאה מגדל, דוברת עברית, אנגלית, ערבית ואיטלקית.
אני פיזיותרפיסטית  משנת 1989, מומחית בשיקום האורתופדי, בעיקר בכתף, במפרק הלסת ובשיקום פגיעות של מערכת העצבים הפריפרית.

משנת 2001 אני עוסקת גם בתחום הארגונומיה. במסגרת עבודתי בבית החולים הדסה עסקתי רבות הן בהדרכות, והתאמת עמדות עבודה; רבות מהן עמדות מחשב, אך גם עמדות מעבדה, עמדות פועלי בית ופועלי ניקיון, עמדות יצור בבית המרקחת, במחלקת פתולוגיה, ובחדר התורמים של בנק הדם. בזה האחרון הייתי גם שותפה לתכנון השיפוץ בחדר התורמים, ובמעבדות בנק הדם בכלל, ועבדתי בשיטה של ארגונומיה משתפת המקובלת מאד בעולם, לפיה התכנון נעשה בשיתוף בין ההנהלה, המתכננים, והעובדים, בתווך הארגונומיסט, במטרה לתפור באופן מיטבי וחסכוני את התכנון לצרכים המדויקים של הצוות.  פרויקט זה זכה להצלחה רבה, ושביעות רצון גבוהה הן מצד צוות חדר התורמים, והן מצד האדריכל המתכנן.

בשנת 2014 השתתפתי בפיילוט של פרויקט קידום בריאות צוות המטפלות בגני הילדים של ויצו בכל הארץ. במסגרת הפרויקט העברתי הדרכות לאפשרויות שיפור צורת העבודה של המטפלות כך שיהיו ארגונומיות יותר מחד, ומאידך ליקטתי ולמדתי על הבעיות המבניות והציודיות הדורשות התייחסות, והעברתי אותן להנהלת ויצו. שנה קודם לכן, כהכנה לפרויקט,  השתתפתי בכתיבת “ערכת התנועה” שחולקה לכל מנהלות גני הילדים של ויצו בארץ.

בשנים האחרונות אני נותנת ייעוץ ארגונומי למטופלי חוץ, גם מבלי לראות פיזית את עמדת עבודתם, על ידי צפייה משותפת איתם וניתוח של צילומים של עמדות העבודה שלהם, שהם מביאים עמם לטיפול.

הקידמה הטכנולוגית מאפשרת לנתח ולהסביר גם מבלי להיות נוכח פיזית בעמדת העבודה.

באותו האופן ניתן יהיה “להפגש” דרך אתר זה  ולנתח ביחד את הגורמים לקושי הפיזי שהעובד חש בעמדת עבודתו וכיצד ניתן לשפרם.

אם אתם מרגישים שסביבת העבודה שלכם אינה מדויקת וגורמת לכם לכאבים בגב, בשכמות, בצוואר ועוד – אני מזמינה אתכם לפתור את הבעיה מן השורש ולטפל בסביבת העבודה כך שתהיה מותאמת וטובה לגוף שלכם. כך תוכלו להמשיך לעבוד ולתפקד ביעילות לאורך זמן ובאיכות חיים טובה. פנו אליי דרך האתר ואתן לכם ייעוץ יעיל שישפיע על כל התיפקוד שלכם בכל תחומי החיים.

שלכם,

לאה

קבע טיפול

Loading...

מתלבטים באיזה מסלול לבחור? אנו ממליצים להתחיל ב”ייעוץ קצר” ולאחר שיחה עם הפיזיותרפיסט המומחה, תקבעו מסלול להמשך.