לקוחות ממליצים

מה המטופלים של טלפיזיו כותבים עלינו

הפנתי חברה לטיפול באתר טלפיזיו כשהייתה עם גב תפוס ברמה שלא יכלה לצאת מהבית. חברתי קיבלה שירות מיידי מפיזיותרפיסט בעל ניסיון רב, והעידה על חווית שירות מעולה וכמובן גם אפקטיבית. ממליצה בחום!

רוני דרך

היי ארנה, רציתי לכתוב לך אחרי השיחה שהבעלי יצא ממנה עם חיוך וסוג של תקווה קטנה להקלה תודה רבה!!

הדר זילברמן

שירות מקצועי ואדיב ביותר! חוסך נסיעה ועמידה (או ישיבה) בתור… פשוט חווית טיפול טובה ומוצלחת

חנה קציר

האתר מאוד מקצעי וידידותי למשתמש. נותן שירות עד הבית לאנשים שמתקשים להתנייד, וחוסך הרבה זמן גם לכל השאר. מומלץ!!!

יעל קשת

משפחת טלפיזיו היקרה
ברצוני לשתף אותכם בנס שקרה לי. אני בת 75 .מזה שנים מספר אני סובלת מכאבים בשכמות ובגב. הכאב נובע כנראה משנים רבות של ישיבה ועבודה מול מחשב.
הלכתי לרופאים ולאורטופדים וכל רופא שלח אותי לאחר ,כנראה כדי שלא יתבע על רשלנות וכדי להתפטר ממני. חשבתי, נו, אין מה לעשות ,אין לי עוד כח להתרוצץ מרופא לרופא, אי אפשר להחזיר את גלגל הזמן וצריך לחיות עם הכאב.

ואז הכרתי את טלפיזיו. ניסיתי ,מה יש לי להפסיד? בלי לצאת מהבית ובלי טילטולים. סיפרתי לפלאפון שלי על כאבי בשיחת וידאו עם מומחי טלפיזיו.
הפיזיותרפיסטית, אשה נעימה אמפטית וידענית ,בדקה דרך שיחת הוידאו את סביבת העבודה שלי, ניתחה את הנתונים אחד אחד, מיקום המחשב, תנוחת הזרועות, תנוחת הגו, תנוחת הרגלים, זויות ישיבה כאלה ואחרות והדריכה אותי לעשות שינויים קטנים בכל אלה.

ואני, מה יש לי להפסיד? עשיתי כמצוותה. והנה זה פלא, תוך שבועיים מבלי להיטלטל בין רופאים ומרפאים וללא תרופות חלה הטבה משמעותית ואני בטוחה שהכאבים יעלמו לגמרי. ניסים ונפלאות. דור האינטרנט כבר אמרנו? תודה לכם
יהודית