מיכל נווה אור

 מנהלת מחלקת התפתחות הילד באתר טלפיזיו

פיזיותרפיסטית מוסמכת

בוגרת תואר ראשון BPT בפיזיותרפיה משנת 1988
פיזיותרפיסטית בתחום טיפולים נוירו התפתחותיים משנת 1993
מדריכה קלינית לסטודנטים לפיזיותרפיה משנת 2003
תואר שני בטיפול באומניות משנת 2011

שמי מיכל נווה אור, ואני עוסקת באבחון וטיפול נוירו התפתחותי ושיקומי בתינוקות ובילדים, כבר מעל ל25 שנה.
תחילה התמחתי בשיטה הנוירו- התפתחותית בקרב פעוטות, ילדים ונוער, תוך למידה בקורסים והשתלמויות בנושאים כגון התפתחות הילד, פיזיותרפיה, נוירולוגיה ולקויות שונות.

עברתי קורס להכשרת מדריכים קליניים בתחום הפיזיותרפיה וסיימתי תואר שני בלימודים בינתחומיים במסלול הנחיית קבוצות בשילוב אומנויות.
מאז ועד היום, אני ממשיכה לעסוק בתחומים אלו. כיום אני בעלת קליניקה התפתחותית בשם “גילגולים”, לקבוצות של הורים וילדים, המסייעת בין היתר בצורה מוטורית לילדים ופעוטות בגיל הרך.
בנוסף, אני מאבחנת ילדים ותינוקות במרכז לגיל הרך. במסגרת משרד החינוך אני עוזרת ומדריכה הורים וצוותים חינוכיים בבתי הספר תוך הנגשת הסביבה הלימודית לבעלי לקות מוטורית הלומדים במסגרת החינוך הרגילה.
במשרד החינוך ובבתי הספר אני פיזיותרפיסטית אחראית בקרב ילדים בעלי לקויות שכליות ובבתי ספר וגנים טיפוליים.

בעברי תפקדתי כפיזיותרפיסטית התפתחותית ומאבחנת במכבי שירותי בריאות ובמרכז אבחון ושיקום הילד בבית החולים וולפסון. גם ב”גן טיפול-הולנד” שבתל אביב, ב”מתנ”ס ג’סי כהן” בחולון ובו השתתפתי בתוכנית אתגר לגיל הרך, ובתחנות אם וילד במסגרת פרויקט שיקום שכונות, גם כן הוא- בחולון.
אם מצאתם לנכון להשתמש בשירותי בתחום הפיזיותרפי והטיפול הנורו התפתחותי, לייעוץ, טיפול או הדרכה, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר.

מיכל

קבע טיפול

Loading...

מתלבטים באיזה מסלול לבחור? אנו ממליצים להתחיל ב”ייעוץ קצר” ולאחר שיחה עם הפיזיותרפיסט המומחה, תקבעו מסלול להמשך.