ספי כהן

פיזיותרפיסטית מוסמכת

BPT בפיזיותרפיה משנת 1990
פיזיותרפיסטית נוירו התפתחותית
מדריכת הורים ובוגרת מכון אדלר
התמחות ביעוץ למשפחות
בוגרת תואר שני בלימודי משפחה

שלום,

שמי ספי. אני פיזיותרפיסטית התפתחותית בוגרת אוניברסיטת ת”א, עם מעל ל 25 שנות ניסיון מעשי, בשילוב יעוץ והדרכת הורים בוגרת תואר שני בלימודי משפחה במכללה למנהל.  מתמחה בעיקר  בהדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ובפיזיותרפיה התפתחותית לילדים קטנים בעלי קושי תנועתי.

באמצעות ניסיוני המעשי ויכולותיי מתאפשרים זה לצד זה, מקסום יכולת התינוק או הילד מבחינה מוטורית לצד הדרכת ההורים ויתר בני המשפחה בנושא גידול הילד.  שילוב שני האספקטים – הפיזיולוגי וההכוונתי – מביא את הפוטנציאל האישי והמשפחתי לידי מימוש.

כפיזיותרפיסטית התפתחותית , מדריכת הורים ויועצת מומחית למשפחה, יש לי מעל ל-25 שנות ניסיון מעשי, בהן טיפלתי במאות ילדים ומשפחות. אני בעלת הסמכה של משרד הבריאות כפיזיותרפיסטית נוירו התפתחותית, מדריכת הורים ובוגרת מכון אדלר, בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב בפיזיותרפיה ומוסמכת בלימודי משפחה עם התמחות ביעוץ למשפחות.

בין לקוחותיה “הקטנים” נמנים מאות ילדים מגיל לידה עד הליכה, ילדים עם צרכים מיוחדים מגיל לידה ועד בגרות, ובנוסף להם הגדולים יותר הכוללים את המשפחה כולה: ההורים, אחים, אחיות, סבים וסבתות.

הטיפול בילדים עם צרכים מיוחדים כולל טיפול בפגים ובילדים עם מגוון לקויות כשיתוק מוחין, רצף אוטיסטי, הפרעות קשב וריכוז, תסמונות שונות כ- ADHD, תסמונות גנטיות, ועוד.

בין טיפולי הפיזיותרפיה ההתפתחותית שאני מעניקה נמנים: טיפולים באיחור התפתחותי, אסימטריה צווארית (טורטיקוליס), מעקב וטיפול בפגים, טיפול בתסמונת גנטיות וטיפול בילדים אשר להם טונוס שרירים נמוך או מוגבר.

כיועצת משפחתית העוסקת בהדרכת הורים וכבוגרת מכון אדלר אני מתמחה בהדרכת הורים לילדים בגילאי לידה ועד בגרות. ההדרכה ניתנת במסגרת יעוץ אישי ופרטני וכוללת פגישה עם האו במידת הצורך גם עם הילד ובניית תוכנית הבראה משפחתית ברת יישום.  

לאורך השנים עבדתי במכון להתפתחות הילד של “”מכבי שרותי בריאות בבניי ברק וביחידות להתפתחות הילד של “אחיה” בבני ברק ובאלעד שם אני מדריכה ומנהלת מקצועית של צוות המונה 10 פיזיותרפיסטיות. הטיפול הניתן ביחידות אלה הוא טיפול המותאם תרבות לילדים החרדים ומשפחותיהם.

  הטיפולים שלי מתבצעים בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בתחום התפתחות הילד: רופאי ילדים, נוירולוגים, רופאים התפתחותיים, אורתופדים לילדים, קלינאי תקשורת ומרפאים בעיסוק.

אני מזמינה אותכם להתייעץ עמי בכל נושאי המשפחה בעזרת השרות הנפלא של טלפיזיו המאפשר נגישות וסיוע מקצועי בקלות.

קבע טיפול

Loading...

מתלבטים באיזה מסלול לבחור? אנו ממליצים להתחיל ב”ייעוץ קצר” ולאחר שיחה עם הפיזיותרפיסט המומחה, תקבעו מסלול להמשך.